Free Cinema!

Milujeme film a chceme se o něj podělit se všemi – s dětmi, studenty, filmovými profesionály i amatéry.

V roce 2012 tak vznikla Free Cinema – vzdělávací a talentová platforma, kterou spoluzakládala Nyla, s.r.o. Tvoří ji skupina filmařů, pedagogů a studentů filmových oborů. Společně vymýšlíme projekty na pomezí filmové výchovy a práce s publikem. Snažíme se diváky vzdělávat a kultivovat, vést děti k lásce k filmu a pomáhat talentovaným amatérům ve filmové tvorbě. Kdokoli tak může poznat filmové umění ve všech jeho podobách.

Ať žije film!

Výroční zprávy

Chcete nás podpořit?

Free Cinema je nezisková společnost. Bojujeme za filmovou kulturu v českých kinech a na školách. Připravili jsme pro Vás dvě cesty, kterými můžete podpořit naše aktivity. I vy můžete pomoci tomu, aby se naše činnost rozšířila!

Ambasador Free Cinema
Za libovolný příspěvek Vás budeme uvádět v titulcích filmů z produkce Free Cinema Films v poděkování. Za podporu nad pět tisíc od nás dostanete navíc cinefilní dárkový balíček.

Mecenáš Free Cinema
Za příspěvek nad 10 000 Kč pro Vás připravíme filmový program na míru. Workshop pro Vaše kolegy, představení pro Vaše děti, a nebo si budete chtít zažít jeden natáčecí den? Všechno je možné, stačí se nám ozvat!

Finanční dar můžete poslat na účet číslo: 2000322906/2010.
A pak už jen stačí napsat na email: tereza@freecinema.cz.
Jakou odměnu si budete přát?

Jsme tu pro Vás

6

let

Realizovali jsme

907

akcí

Oslovili jsme více než

32252

diváků