Intenzivní workshop filmového herectví pro dospělé

Termín: V roce 2022 proběhlo. Další termíny pro vás připravujeme.
Cena kurzu:
Místo: místo bude upřesněno

Rezervovat kurz

Vyučující: Viktória Rampal Dzurenko

V rámci tohoto intenzivního kurzu složeného ze série přednášek, filmových ukázek a praktických hereckých cvičení, se budeme podrobně věnovat specifikám filmového herectví v konkrétních vybraných žánrech. Společně se ponoříme do tajů tvorby hrůzy a strachu v hororech, zasmějeme se v komických scénách, poznáme vzrušení z milostných emocí v melodramatu. Účastníkům kurzu bude umožněno vyzkoušet si pod vedením profesionální filmové režisérky hned několik rozličných technik práce filmového herce.
Kurz vám umožní hlubší a erudovanější vhled do tohoto komplexního a fascinujícího umění. Jednotlivé herecké techniky si budeme podrobně představovat a aplikovat do filmových žánrů a vy si je budete zkoušet na vlastní kůži a tak si ujasníte, která technika práce s hercem před kamerou je vám bližší, která vám víc v rámci vaší vlastní praxe sedne.

Více informací a bližší program se podívejte níže.

MRKNĚTE NA TEASERY KE KURZU, VE KTERÝCH SE DOZVÍTE VŠE PODSTATNÉ TAKÉ OD MINULÝCH ÚČASTNÍKŮ PREZENČNÍCH I ON-LINE KURZŮ HERECTVÍ!
Teaser 1 
Teaser 2


Rezervovat kurz

Pro koho je kurz určen:

  • Pro všechny (dospělí a mládež od 15 let), kteří si chtějí zkusit, jaké je to ztvárnit postavy různými technikami filmového herectví. Kurz není jen pro herce, ale pro širokou veřejnost, protože filmové herectví nevyžaduje žádné předešlé zkušenosti a vzdělání. I ajťáci rádi hrají a často se k nám přidávají!
  • V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte přímo lektorku, která se vám bude ochotně věnovat:  774807671, web: www.viktori.cz
  • Každý účastník si kromě intenzivních zážitků odnese minimálně 4 profesionálně natočené filmové etudy, které může dále použít při sebeprezentaci.

O lektorce Viktorii:

Narodila se 6. května 1982 na Slovensku a život jípostupně zavál přes Českou republiku až do Indie, kde absolvovala studijní pobyt na filmové škole FTII Pune. Svou práci filmaře a učitele herectví miluje, vnímá to jako vzájemné obohacování se spolu se svými studenty. Herecké práci se věnuje kreativně a upřednostňuje individuální přístup. Při výuce herectví používá různé techniky, vždy na míru podle situace, zadání a povahy lidí, se kterými pracuje. Své studenty ráda motivuje ke hře a experimentu. Svou prací by ráda zájemce o filmové herectví motivovala a inspirovala k tomu, aby se uvolnili, věřili ve svůj kreativní potenciál a nebáli se objevovat. Věří, že krása se ukrývá v očích toho, kdo se dívá – kdo se na okolní svět i do sebe dokáže podívat upřímně a naplno. Neustálé pozorování a perfektní soustředění, v tom spočívá umění filmového herectví.