Kabaretní stud.io

Často se soudí, že film čerpal před nalezením vlastní identity inspiraci z divadla. Není tomu tak. Filmaři nejprve pokukovali po kabaretech a varieté. My se k nim počítáme. Založili jsme kabaretní soubor s vlastní poetikou. Kombinujeme žánry stand-up comedy, improvizaci, novocirkusovou artistiku a klaunerii, autorské čtení, živou hudbu, live-dabing včetně filmové projekce. Mystifikace je nám vlastní.

Pokud hledáte program pro slavnostní zahájení či zakončení vaší akce, intelektuální podívanou do kavárny, do klubu a nebo alternativní program do kina, ozvěte se nám.

Cena: individuální domluva na jiri@freecinema.cz


Program:

21.12.2017 / 20:00 / Kavárna Ponrepo / 80 Kč
HRDINOVÉ VŠEDNÍHO DNE

K některým hrdinům můžeme vzhlížet jen prostřednictvím stříbrného plátna, jiní nám vstupují do všedního života malými skutky, další nás provázeli dětstvím, nebo jsou tu třeba pro nás, aniž bychom si to uvědomovali. Ať tak, onak či jinak, zaslouží si naši pozornost. A malý milý kabaret neupře žádnému hrdinovi chvilku slávy, proto o nich budeme mluvit, zpívat a celkově se na jejich počest veselit.

Buďte svými vlastními hrdiny a zachraňte se před prosincovým shonem posezením při našem kabaretním vystoupení. Pojďme si připomenout, že ten život nestojí pořád jen za starou bačkoru.