Kurzy postprodukce

Postprodukce v digitálních střižnách

Termín:   2.-3. červen

Cena: 3000 Kč

Víkendový workshop postprodukce vás naučí upravovat hrubý materiál, třídit ho a importovat do střihových programů a naučíte se základní funkce digitálních střižen. Více informací níže.
Kurz vede střihač a experimentální filmař František Týmal.
(Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé v oblasti úprav videa.)

Barevné korekce videa

Termín: 16. červen

Cena: 1500 Kč

Víkendový workshop barevných korekcí videa bude plný praktických ukázek úprav video materiálu v programu DaVinci Resolve. Více informací níže.
Kurz vede kameraman Ondřej Belica.
(Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé v oblasti úprav videa.)


ZÁKLADNÍ INFORMACE O KURZU


    • V případě zájmu nás kontaktujte na jan@freecinema.cz.

Program kurzů


Víkendový workshop postprodukce na digitálních střižnách vás naučí rozlišovat mezi video formáty a kontejnery. Ukáže, který formát je nejlepší k dlouhodobé archivaci videa, a který k uploadu na youtube. Krom teoretických přednášek se účastníci podívají i na praktickou úpravu hrubého materiálu, tedy jeho třídění, import do střihových programů a naučí se základní funkce digitálních střižen.

Víkendový workshop barevných korekcí videa bude plný praktických ukázek úprav video materiálu v programu DaVinci Resolve. Během víkendu se dozvíme vše potřebné k nastavení pracovního prostředí, tipy pro korektní import materiálu a základní workflow v online fázi. Vyzkoušíme si základní úpravy obrazu, sekundární barevné korekce, tvorbu kreativního looku na většině světelných situací a přístup k nejběžnějším obrazovým trikům. Workshop povede profesionální kameraman Ondřej Belica, který má zkušenosti jak ze zahraničních filmových produkcí, tak i z českých televizí.